امروز : یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رشد هفت درصدی بودجه ۹۸ شهرداری کلاچای

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای از افزایش حدود ۷درصدی بودجه سال ۹۸شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، محمد پورحسین روز یکشنبه در نشست بررسی و تصویب بودجه سال آینده شهرداری کلاچای که با حضور ابراهیم اثنی‌عشری شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران واحدهای مالی و درآمد نیز در آن حضور داشتند به تصویب بودجه پیشنهادی شش میلیارد و ۴۷۲میلیون تومانی شهرداری از سوی شورا اشاره و گفت :بودجه سال آینده برغم همه مشکلات و تنگناهای مالی حدود ۷درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

به گفته وی، ۶۰درصد این بودجه برای هزینه های جاری و ۴۰درصد برای انجام پروژه های عمرانی در نظر گرفته شده است.

 

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای یادآور شد : طی ده ماه نخست امسال ۷۴درصد بودجه شهرداری محقق شده و باید تلاش شود تا پایان سال جاری کل بودجه محقق شود.

 

پورحسین در بخش دیگری از سخنان خود به روند انجام کارهای عمرانی با وجود کمبودها و تنگناهای مالی و اعتباری اشاره و تصریح کرد:با این وجود گام های خوبی برای توسعه عمران شهری کلاچای برداشته شده است.

 

وی از جمله این اقدامات را اجرای پروژه آسفالت در ۳۰کوچه به متراژ ۱۷هزار متر مربع، طرح جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی در محلات گزافرود، گیل کلایه و نوده و روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) و پیاده‌رو سازی پارک ساحلی عنوان کرد.

 

رییس شورای اسلامی شهر کلاچای همچنین به احداث یک دهنه پل در شهرک اندیشه از محل ستاد حوادث خبر داد و تصریح کرد :تاکید ما تسریع و شتاب بخشی در فرایند انجام این پروژه است و از نماینده محترم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم اهتمام بیشتری در جهت تخصیص اعتبار و زمینه کددار شدن این پروژه به عمل آورند.

تهیه خبر: عباس جعفری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.