امروز : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۳:۲۸ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اهتمام لازم برای رفع مسائل و مشکلات اهالی روستا زنگول بره کلاچای

نماینده رودسر و املش در جمع اهالی روستای زنگول بره خواستاراهتمام لازم برای رفع مسائل و مشکلات اهالی این روستا شد

به گزارش خبرنگار رودسریها ،اسداله عباسی شامگاه جمعه در جمع اهالی روستای زنگول بره بخش کلاچای شهرستان رودسر بر ضرورت تلاش های همه جانبه برای رفع مسائل و مشکلات این روستا تاکید کرد و گفت :تلاش می کنیم در یک پروسه زمانی کوتاه این مشکلات را برطرف کنیم و معتقدم عزم و اراده جمعی در این زمینه وجود دارد.

 

وی با اشاره به عمده مشکلات این روستا بویژه در حوزه تامین آب آشامیدنی افزود: نگاه ما در این زمینه رفع مشکلات در کوتاهترین زمان ممکن است.

 

نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی همچنین از تامین قیر رایگان برای آسفالت برخی راههای،روستایی بخش کلاچای خبر داد.

 

بخشدار کلاچای هم از تامین اعتبار ۱۰۰میلیون تومانی برای رفع مشکل آب آشامیدنی روستای زنگول بره این بخش خبر داد.

 

مهدی خلقی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته با آب و فاضلاب روستایی افزود :با تعرفه زمین مناسب مشکل ضعف آب آشامیدنی این روستا رفع خواهد شد.

 

نایب رئیس شورای اسلامی روستای زنگول بره بخش کلاچای هم عمده مشکلات کنونی مردم این روستا را کمبود آب آشامیدنی اعلام که باعث بروز مشکلات عدیده برای اهالی این روستا شده است.

 

رضا حسن نیا با بیان اینکه این روستا با چالش جدی در حوزه تامین آب آشامیدنی مواجه است تصریح کرد :شرایط موجود سبب شده تا شاهد افزایش مهاجرت مردم این روستا به شهرها باشیم.

 

حسن نیا همچنین بر لزوم مکانیزه کردن نهر زراعی این روستا تاکید کرد.

 

روستای زنگول بره از توابع بخش کلاچای شهرستان رودسر ۶۰خانوار جمعیت دارد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.