امروز : سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۹ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرمایه‌گذاران را برای طرح‌های توسعه پایدار در بروکراسی اداری گم نکنیم

رفع موانع سرمایه‌گذاری و حمایت از طرح‌هایی که بیکاری را کم و اقتصاد مردم را متحول کند از مهم‌ترین مباحث مطرح‌شده در نشست سرمایه‌گذاری شهرستان رودسر بود.

به گزارش رودسریها ، نشست ستاد سرمایه‌گذاری و رفع موانع شهرستان رودسر با حضور فرماندار، جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران در این شهرستان عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری رودسر برگزار شد.

فرماندار رودسر در این نشست بر لزوم رفع موانع سرمایه‌گذاری در این شهرستان را مورد تأکید قرار داد و اظهار کرد: باید از حداکثر ظرفیت‌های رودسر برای توسعه این شهرستان استفاده کنیم.

حسین اسماعیل‌پور با اشاره به اینکه شهرستان رودسر جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد که شهرداران منطقه می‌توانند از این ظرفیت برای درآمد پایدار خود استفاده کنند، تصریح کرد: ایجاد اشتغال و رفع بیکاری از بزرگ‌ترین دغدغه‌های دولت است که می‌توان با سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف مانند طرح‌های بوم گردی و صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرستان رودسر به این امر کمک کرد.

وی با تأکید بر حمایت از طرح‌هایی که بیکاری را کم و به نفع اقتصاد مردم باشد، بیان کرد: در طرح‌های اشتغال‌زا نباید سرمایه‌گذاران را در بروکراسی اداری گم کرد ضمن اینکه ملاحظات امنیتی باید موردتوجه قرار گیرد.

فرماندار رودسر از آمادگی این شهرستان برای حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به‌ویژه در حوزه بوم گردی خبر داد و گفت: تعامل و همکاری ادارات و سازمان‌های رودسر برای رفع موانع و حضور سرمایه‌گذاران برای ایجاد طرح‌های توسعه پایدار در راستای اشتغال و بهبود اقتصاد منطقه ضروری است.

به گزارش فارس، موانع احداث کارخانه آسفالت و بتن آماده در بخش مرکزی رودسر در مساحت یک هکتار برای اشتغال ۵۰ نفر به‌طور مستقیم و ۲۰۰ نفر غیرمستقیم در این نشست موردبررسی قرار گرفت که در نهایت راه‌اندازی طرح بتن آماده به تصویب رسید و بررسی مجدد برای طرح آسفالت اعلام شد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.