امروز : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۸:۵۲ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد امام جمعه رحیم آباد از انتقال بانک قرض الحسنه مهر

امام جمعه رحیم آباد با انتقاد از انتقال بانک قرض الحسنه مهرگفت:دلیل آنکه بانکی که وضعیت خوب درآمدی دارد به شهر دیگر انتقال داده می شود، چیست.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حجت الاسلام حبیبی در نشست شورای اداری شهرستان رودسر که در سالن اجتماعات کتابخانه رحیم آباد برگزار شد با انتقاد از انتقال بانک قرض الحسنه مهر اظهار داشت: دلیل آنکه بانکی که وضعیت خوب درآمدی دارد و رضایت مندی مردم را فراهم کرده است به شهر دیگر انتقال داده می شود.

 

وی ادامه داد: مسئولین این بانک گفته اند بجای بانک قرار است باجه ای را فعال کنند تا به مردم خدمات دهی کند، چرا بانک را در همین شهر نگه نداشتند و باجه را به شهر دیگر نبردید، این اقدام نارضایتی مردم را به همراه داشته است.

 

امام جمعه رحیم آباد در ادامه سخنان به وضعیت نگران کننده زباله ورودی این شهر اشاره کرد و اذعان داشت : مسئولین مربوطه راهکاری برای رفع این مشکل که به معضل تبدیل شده بیاندیشند.

 

حبیبی از وضعیت جاده های اشکور رحیم آباد ابراز نگرانی کرد و گفت: چه جاده های اشکور و چه جاده های شهر و روستاهای جلگه ای رحیم آباد وضعیت خوبی ندارد و از مسئولین خواستاریم به راهداری شهرستان از نظر تامین تجهیزات کمک شود.

 

وی به خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی فندق و گردوی کشاورزان اشکوری اشاره و خاطرنشان کرد: با آنکه خسارت ها براورد شده است ولی تاکنون اقدام به پرداخت خسارت نگردیده که نیازمند پیگیری مسئولین شهرستانی را دارد.

 

 

امام جمعه رحیم آباد در پایان همچنین خواستار تسریع در پایان یافتن تصفیه خانه طول لات و تکمیل سدپلرود شد.

تهیه خبر: پرویز رحیمی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.