امروز : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز مطالعاتی ترافیکی طرح آرام راه ((میدان تا میدان)) در شهر رودسر

سخنگوی شورای اسلامی شهر رودسر از آغاز مطالعاتی ترافیکی طرح آرام راه ((میدان تا میدان)) دراین شهر خبر داد

سعید فرجپور رودسری در گفتگو با خبرنگار رودسریها با بیان این خبر اظهار داشت: این طرح در قالب پروژه ی بازآفرینی شهری به اجرا در خواهد آمد که در پی بازسازی نما و کف خیابان امام(ره) شکل بومی تر و دلپذیرتری به این خیابان خواهد بخشید.

 

وی ادامه داد: در این پروژه عرض پیاده روهای دو سوی خیابان افزایش یافته و سنگفرش خواهد شد و ضمن نورپردازیهای حجم دهنده،المانهای بومی،تندیسها و سردیسهای شخصیت ها،مشاغل،فعالین تجاری منطقه و حرفه های سنتی شهر به نمایش دائمی گذارده خواهد شد.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر رودسر افزود: سنگ فرش خیابان امام(ره) و کلیه کوچه های منشعب از آن از دیگر جزئیات این طرح بوده و بناست بازسازی دیواره ها،کانیووها و بهسازی نمای سقف ها بر جلوه های گردشگری این معبر اصلی شهر بیافزاید.

 

فرجپور رودسری با بیان اینکه در این پروژه خیابان از وضعیت موجود باریک تر شده و پس از سنگ فرش، تنها محل عبور خودرو ها با سرعتی آرام خواهد بود و توقف،بطور کلی ممنوع می شود ، گفت: فاز صفر این پروژه انجام مطالعات ترافیکی آن خواهد بود و مدیریت شهری رودسر امیدوار است با تغییر سیمای این خیابان فصل جدیدی از بازسازی سیمای شهری آغاز گردد.امکان اجرای این پروژه وابسته به نتیجه فاز مطالعاتی آن خواهد بود.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاه بینندگان
  • سید جواد میری

    تاریخ : ۲۶ - فروردین - ۱۳۹۸

    با سلام در مورد این خبر بهتر است با درج کامل متن خبر در کانال مطبوع تان یک لینک جهت نظر سنجی از مردم رودسر نیز ایجاد نموده تا با ارائه آن به مسئولان در فاز مطالعاتی نظر مردم نیز لحاظ شود،با تشکر.


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.