امروز : پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰:۱۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اردوی فناوری-کارآفرینی در رحیم آباد رودسر برگزار می گردد

مسئول برگزاری رویدادهای دانایی تا دارایی رودسر گفت: اردوی فناوری-کارآفرینی در رحیم آباد رودسر برگزار می گردد

عادل رنجی در گفتگو با خبرنگار رودسریها با اعلام این خبر اظهارداشت: پارک علم و فناوری گیلان به عنوان یکی از ارکان اکوسیستم توسعه کارآفرینی مبتنی بر فناوری، با هدف توانمندسازی و زمینه سازی رشد و شکوفایی ظرفیت های دانشجویان، دانش آموختگان و صاحبان کسب و کار بومی مجموعه رویدادهای از دانایی تا دارایی را با رویکرد راه اندازی کسب و کارهای جدید و توسعه کسب و کارهای موجود در شهرستان رودسر برگزار کرده است.

 

وی اضافه کرد: این کارگاه آموزشی با همکاری فرمانداری و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و با پذیرش حدود ۲۰۰ نفر در قالب ۴ کارگاه ۴ ساعته بوده که کارگاه های ایده پردازی و خلاقیت و اعتبارسنجی ایده در تاریخ ۲۴ بهمن ۹۷ و کارگاه های تیم سازی و بوم مدل کسب و کار نیز در تاریخ ۸ اسفند ۹۷ برگزار گردیدند.

 

مسئول برگزاری رویدادهای دانایی تا دارایی رودسر خاطرنشان کرد: گام نهایی این رویداد تحت عنوان اردوی فناوری – کارآفرینی به مدت یک روز در تاریخ ۱۹ اسفند ۹۷ در کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد برگزار خواهد شد. در این اردوی یک روزه شرکت کنندگان رویداد با تکیه بر آموخته های خود در ۴ کارگاه قبلی و در قالب ۱۲ ساعت کار فشرده، ضمن طرح ایده و تشکیل تیم با راهنمایی اساتید حرفه ای و کارشناسان متخصص پارک علم و فناوری گیلان، مدل کسب و کار خود را تدوین خواهند کرد. ایده های برتر و منتخب این اردوی کارآفرینی پس از تایید در شورای پارک علم و فناوری گیلان از امکان استقرار در پارک علم و فناوری شهرستان رودسر بهره مند و از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.