امروز : پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۶ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع بسته های افطاری بین روزه داران

به پیشنهاد روابط عمومی شهرداری رودسر بسته های افطاری به مدت ۵ شب در نقاط مختلف بین روزه داران توزیع می شود

ایوب مرادی در گفتگو با خبرنگار رودسریها از توزیع بسته های افطاری بین شهروندان رودسری خبر داد و گفت: این طرح به پیشنهاد واحد روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رودسر از غروب روز سه شنبه آغاز شده و به مدت ۵ شب ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود: براساس برنامه ریزی های  صورت گرفته دو شب اول در میدان شهرداری ، غروب روز سوم در  گلزار شهدا رودسر ، غروب روز چهارم در برخی مساجدسطح شهر و در روز پایانی در میدان سپاه توزیع این بسته ها ادامه خواهد داشت.

 

مدیرواحد روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رودسر ضمن قدردانی از حمایت های مهندس زنده دل شهردار و اعضای شورای شهر در اجرای این طرح خاطرنشان  کرد:این بسته ها شامل بامیه، خرما، پنیر، خیار، گوجه و نان در یک عدد ساک زیبا با شعار ماه رمضان در یک طرف و لوگوی شهرداری به همراه شعار شهرداری ( با هم شهرمان را بسازیم) جاگذاری شده و تقدیم به روزه داران و مردم عزیز و شهروندان گرانقدر خواهد شد.

 

مرادی اضافه کرد: سعی کردیم ساک پارچه ای که در اختیار خانواده ها قرار می دهیم از موادی باشد که قابل استفاده خانوار بصورت مجدد قرار گرفته و همچنین کمترین آسیب را به محیط زیست برساند.
به گفته وی با توجه به استقبال خوب مردم و حمایت همه جانبه شهردار محترم و اعضای شورا در اجرای طرح توزیع افطاری ساده که از بیانات و توصیه های مقام معظم رهبری هم بوده  شهرداری رودسر اماده ادامه این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان میباشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.