امروز : جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۰ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهمترین پیام روز قدس حمایت از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین در برابر دشمنان اسلام است

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: حمایت‌های همه جانبه امام راحل و مقام معظم رهبری از آرمان فلسطین آزاد و همچنین مبارزه علیه رژیم صهیونیستی، نور امیدی در جوامع اسلامی ایجاد کرده است

 اسدالله عباسی به گزارش رودسریها در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: تدبیر و دور اندیشی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نامگذاری آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هر ساله میعادگاه تجلی وحدت مسلمین در حمایت از فلسطین مظلوم است.

 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: حمایت‌های همه جانبه امام راحل و مقام معظم رهبری از آرمان فلسطین آزاد و همچنین مبارزه علیه رژیم صهیونیستی، نور امیدی در جوامع اسلامی ایجاد کرده است که علیرغم نمایش‌های پوشالین رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانانش، با پیدایش بیداری اسلامی، زمینه‌های لازم برای آزادی قدس شریف را فراهم کرده است.

 

عباسی گفت: روز قدس روز وحدت و همبستگی مسلمانان جهت مقابله با توطئه‌های دشمنان است و مهمترین پیام روز قدس حمایت از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین در برابر دشمنان اسلام است.

 

وی ادامه داد: مردم ستمدیده‌ فلسطین هر ساله در روز قدس، جان دوباره‌ای در مبارزه با رژیم جنایتکار صهیونیستی می‌گیرند و خروش‌های مردم آزادیخواه جهان در زنده کردن بشارت الهی مبنی بر اینکه حکومت از آن مستضعفین است پایه‌های ظلم و ستم جهانی که نماد آن رفتارهای سفاکانه رژیم کودک‌کُش اسرائیل محسوب می‌شود را به لرزه در آورده است.

 

نمابنده مردم رودسر و املش بیان کرد: در روز جهانی قدس، ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین رمضان خونین دیگری را پشت سر می‌گذارند و در این میان چشمشان به عدالتخواهان جهان به‌ویژه ایران اسلامی دوخته شده است تا شاهد حمایت از برادران و خواهران خود در نخستین قبله مسلمین باشند.

 

عباسی اضافه کرد: بی‌شک اعلام انزجار از جنایات جنگی اسرائیل و هم پیمانانش به‌ویژه‌ آمریکا و آل سعود، باعث رساندن ندای مظلومیت کودکان، زنان و مردم بی دفاع فلسطین به گوش همگان و رسوایی بیشتر سران کشورهای وابسته و مجامع جهانی خاموش، می‌شود.

 

به گزارش ایسنا وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی رزو قدس بار دیگر دشمنان را مرعوب و مغلوب خواهد کرد، اضافه کرد: فشار افکار عمومی بر رژیم صهیونیستی ناشی از تاثیر حمایت‌های مردمی از آرمان فلسطین آزاد، سیاست‌های این رژیم را در عرصه جهانی و منطقه‌ای ناکارآمد کرده و این وضعیت علاوه بر منزوی کردن رژیم صهیونیستی، زمینه را برای نابودی این رژیم فراهم کرده است.

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.