امروز : جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۶ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روح حج ابراهیمی اعتراض به ‌نظام استکباری به رهبری آمریکا است

امام‌جمعه رودسر با اشاره به نزدیکی برگزاری مراسم حج گفت: روح حج ابراهیمی اعتراض به‌نظام استکباری به رهبری آمریکا است و در کنگره عظیم حج بایستی مسلمانان به داد هم برسند و برائت از مشرکین سر بدهند.

به گزارش رودسریها ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در خطبه‌های سیاسی و عبادی نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت سالروز شهادت علی انصاری تنها استاندار شهید کشور و ۳۵۷ شهدای کارمند استان گیلان اظهار کرد: شهید انصاری از خدمتگزاران صادق مردم و انقلاب بود.

وی با اشاره به اینکه علی انصاری استاندار سابق گیلان در ۱۵ تیرماه سال ۶۰ به دست منافقان کوردل به شهادت رسید از مردم ولایتمداری رودسر خواست با حضور فعال خود در مراسم سالگرد تنها استاندار شهید کشور از این شهید تجلیل کنند.

امام‌جمعه رودسر با گلایه‌مندی از اینکه چرا در تقویم جمهوری اسلامی اثری از تنها استاندار کشور دیده نمی‌شود، گفت: ثبت و ضبط نام این شهید بزرگ در تقویم کشور از خواسته مردم رودسر و استان گیلان است.

وی با اشاره به اینکه در طی چند روز آینده از سوی جمهوری اسلامی در خصوص موضوع هسته‌ای گام‌هایی برداشته خواهد شد، تصریح کرد: به اروپائیان خواهیم فهماند که هر طور عمل کنند ما هم همان‌گونه خواهیم کرد هرچند که در طی ۶ سال گذشته علی‌رغم همه بدعهدی‌های اروپائیان در موضوع برجام ما خوش عهد بوده‌ایم و بنا نیست که ملت ایران فقط از سایه برجام استفاده کنند.

روحانی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در موضوع برجام که اروپائی‌ها و آمریکایی‌ها قابل‌اعتماد نیستند، افزود: استکبار نمی‌خواهد که در ایران اسلام بماند و مسائل هسته‌ای بهانه است.

وی از دولت به‌ویژه رئیس‌جمهوری خواست تا در مورد تصمیمشان محکم بمانند و باقدرت این موضع را ادامه دهند، افزود: پشتیبان واقعی انقلاب، مردمی هستند که پای انقلاب خون دادند و اگر مقابل استکبار محکم بایستید اروپائی‌ها و آمریکایی‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

خطیب جمعه رودسر با اشاره به نزدیکی برگزاری مراسم حج و اینکه عده‌ای در داخل و خارج نمی‌خواهند که شعاری علیه استکبار و رژیم صهیونیستی داده شود، اذعان کرد: روح حج ابراهیمی اعتراض به‌نظام استکباری به رهبری آمریکا است و در کنگره عظیم حج بایستی مسلمانان به داد هم برسند و برائت از مشرکین سر بدهند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.