امروز : سه‌شنبه 12 می 2020
تاریخ : 2020/05/12 - 17:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیش از ۱۵۰ میلیون تومان کمکهای مومنانه مردم رحیم آباد رودسر توزیع شد

امام جمعه رحیم آبادرودسر گفت: در مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در این بخش ۵۳۵ سبد کالا به ارزش بیش از ۱۵۰ میلیون تومان بین گروه های هدف توزیع گردید.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رودسریها ، حجت الاسلام هادی حبیبی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی مومنانه در رحیم آباد با کمک گروه های جهادی و خیرین تعداد ۵۳۵ سبد کالا تهیه و بین گروه های هدف توزیع شد.

وی با بیان این که در مرحله نخست اجرای این طرح نیز ۳۱۰ سبد کالا توزیع گردید، گفت: مجموع ارزس ریالی این کالاها هم ۷۶ میلیون تومان بود.

امام جمعه رحیم آباد بیان کرد: همزمان با آغاز شیوع کرونا در سطح این مناطق، شاهد تلاش و تکاپوی گروه های جهادی برای کمک به مردم بودیم و در این راستا به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی و همچنین ماسک و دستکش نیز تهیه و بین مردم توزیع شد.

حجت الاسلام حبیبی با اشاره به اقدامات و عملکرد گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی در سطح رحیم‌آباد گفت: در گام اول پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در این بخش شاهد اقدامات بسیار خوبی در این حوزه بودیم و توزیع ۳۴ هزار لیتر مواد شوینده در سطح بخش از جمله آنها می باشد.

امام جمعه رحیم آباد همچنین گفت: این گروه جهادی خستگی ناپذیر اقدام به تهیه و توزیع ۲۶ هزار عدد ماسک، ۲۹ هزار انواع دستکش، سبد غذایی در چهار مرحله بین ۷۰ خانوار نیازمند(شامل ۲۸۰سبد) هر سبد به ارزش ۱۳۰ هزار تومان، راه اندازی ۳ ایستگاه مواد شوینده رایگان در سه نقطه شهر نمود.

وی بیان کرد: توزیع سبد بهداشتی در بین ۶۵ بیماران کرونایی که در چهار مرحله در مجموع ۲۶۰ سبد می شود، ضدعفونی کردن برخی مراکز مهم شهر رحیم آباد در چندین مرحله در سطح عابربانکها و غیره و توزیع وسایل بهداشتی در مرکز خدمات درمانی و ادارات از اقدامات این نیرو هاست.

بخش رحیم آباد با ۳۰ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان رودسر در ۹۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده است.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال دیدگاه