امروز : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۹:۰۳ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وحدت و همدلی در بین مجموعه مدیران نوید بخش حل مشکلات است

شهردار رحیم آباد در نشست شورای اداری شهرستان رودسر با بیان اینکه همدلی و وحدت رویه بین مجموعه مدیران نوید بخش حل مشکلات است آن را مایه مسرت و شادابی برای برون رفت از مشکلات عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار رودسریها ، محمد محمدی در ادامه به وقوع سیل و به دنبال آن رانش زمین در راههای مواصلاتی به شهر رحیم آباد اشاره و گفت :از جمله این راهها می توان به جاده عباس آباد به بازنشین اشاره که برغم توریستی و گردشگر پذیر بودن منطقه لازم است اقدامات مناسب صورت گیرد.

 

به گفته وی، با وجود مکاتبات فراوان با مسئولان آنچه همواره مورد تاکید است تزریق اعتبار مناسب برای انجام این پروژه است و معتقدم همه باید در روند کار دخیل باشیم.

 

شهردار رحیم آباد در بخش دیگری از سخنان خود به نگرانی های موجود در خصوص وقوع سیل و محتمل بودن خسارت به پارک نارنج این شهر اشاره و اظهار کرد:در چنین شرایطی احداث دیواره حفاظتی ضروری است.

 

محمدی در ادامه از احداث میدان در انتهای بلوار قلی پور این شهر خبر داد و بیان کرد: احداث این میدان در شورای ترافیک بعد از اصلاح و رفع نواقص به تصویب رسیده است.

 

وی افزود :آنچه در فرایند کار ضروری به نظر می رسد آزاد سازی منطقه و جابجایی تاسیسات برق است که باید هر چه زودتر اجرایی شود.

 

وی در خاتمه تامین مصالح را همچنان از مشکلات اساسی شهرداری ها ذکر و گفت :انتظار داریم این مشکلات هر چه سریعتر برطرف شود.

 

اولین نشست شورای اداری شهرستان رودسر در سال جاری در بخش رحیم آباد این شهرستان برگزار شد.

تهیه خبر: عباس جعفری

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.