امروز : یکشنبه 7 ژوئن 2020
تاریخ : 2020/06/07 - 12:42 ذخیره فایل ارسال به دوستان

شفافیت آرا جامعه را از التهاب بی‌اعتمادی نسبت به مسؤولان خارج می‌کند

نماینده مردم رودسر و املش با اعلام موافقت خود از تصویب طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس گفت: تصویب این طرح موجب می‌شود تا فضای جامعه از التهاب بی‌اعتمادی نسبت به مسؤولان خارج شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش رودسریها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودسر، با اشاره به‌ضرورت شفافیت آرا نمایندگان مجلس اظهار کرد: نمایندگان وکلای مردم هستند و مردم حق‌دارند در جریان عملکرد نمایندگان خود در برابر دفاع از حقوقشان باشند.

 

وی با تأکید بر تصویب طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس افزود: این طرح توسط نمایندگان به امضا رسیده و من هم به‌عنوان نماینده مردم رودسر و املش با تصویب این طرح موافق هستم.

 

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه طرح شفافیت آرا نمایندگان موجب تقویت اعتماد عمومی مردم از پنهان‌کاری مسؤولان و مبارزه با فساد می‌شود، تصریح کرد: این طرح موجب می‌شود تا فضای جامعه از التهاب بی‌اعتمادی نسبت به مسؤولان خارج شود و عملکرد نمایندگان به‌صورت شفاف در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

 

وی با تأکید بر لزوم آشکار بودن مواضع نمایندگان در موضوعات مختلف برای مردم گفت: تصویب طرح شفافیت آرا روشن می‌کند که موضع یک نماینده نسبت به مسائل کشورش چگونه است و این امر موجب می‌شود تا اشتباهات یک نماینده کمتر شده و به ارتقای جایگاه مجلس کمک کند.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال دیدگاه