امروز : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۸:۱۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فتنه‌های آینده نظام پیچیده‌تر از فتنه سال ۸۸ است

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به خلق حماسه عظیم ملت ایران در نهم دی‌ماه در حمایت از رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی گفت: فتنه‌های آینده تحمیلی بر کشور سخت‌تر و پیچیده‌تر از فتنه سال ۸۸ خواهد بود.

به گزارش رودسریها ، ولی داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص حادثه نهم دی و مبتنی بودن آن حرکت عظیم بر هویت و ماهیت انقلاب اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور بصیرت گونه مردم را در قضیه نهم دی سال ۸۸ همان روح حاکم بر اصل انقلاب و حضور عظیم بی‌نظیر تاریخی مردم در سال ۵۷ می‌داند که به شکل بارزی نشان داده شده است.

وی حماسه هشت دی‌ماه در گیلان و نهم دی‌ماه در سراسر کشور را یوم‌الله دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران برشمرد افزود: در این روز ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی تحت هدایت و رهبری ماهیانه ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای بار دیگر دسیسه‌های استکبار جهانی را در ایجاد تفرقه و نفاق بین صفوف یکپارچه امت اسلامی خنثی کرد و پیوند عمیق امام و امت را به نمایش گذاشت.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان حماسه هشت و ۹ دی را یکی از عرصه‌های تجلی روح بصیرت و همبستگی ملت شهیدپرور و خداجوی ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: ملت ولایتمدار ایران اسلامی در خلق حماسه هشت و نهم دی‌ماه به جهانیان ثابت کرد که هنوز پس از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی نهضت کربلا و شور حسینی در رگ و پی این ملت جریان داشته و به‌هیچ‌وجه در برابر فتنه‌ها و دسیسه‌های ابرقدرت‌ها ساکن و ساکت نخواهد شد.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فتنه‌های آینده تحمیلی بر نظام سخت‌تر و سنگین‌تر خواهند بود گفت: عناصر ضدانقلاب و منافقان تمام تلاش خود را برای تضعیف نقاط قوت انقلاب همچون سال ۸۸ که همان مشارکت مردمی است، هدف گرفته‌اند.

داداشی بر ضرورت گرامی داشتن حماسه ۹ دی در سراسر کشور تأکید کرد و افزود: همه مسئولین نظام ازجمله مجمع نمایندگان استان گیلان باید در کنار ملت سرفراز ایران در برابر هرگونه توطئه و تهدیدی آگاهانه و هوشیارانه گوش‌به‌فرمان رهبری دهند و در مسیر پیشرفت کشور مضافاً تلاش کنند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.