امروز : جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۹:۵۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مشترک شهردار و رئیس شورای شهر رودسر به مناسبت ۱۴تیرماه

زنده دل شهردار و کاظمی رئیس شورای اسلامی شهر رودسر به مناسبت ۱۴ تیر ماه روز شهرداریها و دهیاریها پیام تبریک مشترکی صادر کردند

به گزارش رودسریها ، زنده دل شهردار و  کاظمی رئیس شورای اسلامی شهر رودسر به مناسبت ۱۴ تیر ماه روز شهرداریها و دهیاریها پیام تبریک مشترکی صادر کردند.

 

در این پیام آمده است:

آنچه که یک جامعه را در مسیر توسعه یافتگی قرار میدهد ، مجموعه ای از مولفه های عمرانی،اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی است،شاخص هایی که علاوه بر سیاست گذاری صحیح و برنامه ریزی دقیق نیازمند اجرای اصولی میباشد. البته که این وظیفه در شهر ها و روستا ها بر عهده شهرداریها و دهیاریهاست تا با بهره گیری دقیق از نیاز ها و اقتضائات اجتماع خویش حرکت آن را در راه پیشرفت شتاب بخشند اما بدون شک این مجموعه های عمومی بدون همراهی مردم قادر به رقم زدن اتفاق ویژه ای نیستند.

 

جامعه ای میتواند به <<توسعه پایدار >> امیدوار باشد که تمام ارکان آن خود را جزیی از پیکره مدیریت شهری بدانند و از نقش خویش برای مهیا شدن بستر تصمیم سازی درست در پدیده های پیرامونی خود غافل نشوند. اینجاست که مدیریت مشارکتی به معنای واقعی کلمه محقق میشود و هر شهروندی برای برافراشتن بنای عظیم رشد در زادگاهش خشت همتی در دست میگیرد.
در همین راستا چهارده تیر ماه روز << شهرداریها و دهیاریها >> فرصت مغتنمی است تا ضمن تبریک به تمام تلاشگران این حوزه بویژه اعضای خانواده بزرگ شهرداری رودسر و تقدیر از همت والای آنان برای عمران و آبادانی خطه نخستینها ، این اصل را به خود یاد آوری کنیم که برای رسیدن به قله اعتلا و عزت باید همگان عزم بالا رفتن از صخره مشکلات و چالشها را داشته باشیم . امید است که در ایفای نقش خود در این مسیر صعود ثابت قدم بمانیم.

 

رضا زنده دل شهردار رودسر-مجتبی کاظمی رئیس شورای اسلامی شهر رودسر

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.