امروز : سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۴ Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد فرماندار رودسر از عملکرد برخی مدیران /پروژه هایی که ۱۵درصد پیشرفت نکرده اند

فرماندار رودسر نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال اجرای ناشی از حوادث غیرمترقبه انتقاد کرد و گفت: پیشرفت این پروژه ها به ۱۵ درصد هم نمی رسد .

به گزارش خبرنگار رودسریها ، حسین اسمعیل پور صبح امروز در نشست ستاد مدیریت بحران این شهرستان گفت : روسای ادارات شهرستان رودسر نسبت به جذب اعتبارات تخصیص داده شده از سوی ستاد مدیریت بحران استان ضعیف عمل نمودند .
وی خاطر نشان کرد : پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال اجرای ناشی از حوادث غیرمترقبه در سطح شهرستان رودسر به ۱۵ درصد هم نمی رسد که این زیبنده شهرستان نیست.

 

فرماندار رودسر با توصیه أکید به مدیران دستگاه‌ها به منظور تلاش برای جذب اعتبارات اختصاص‌یافته ، تصریح کرد: همه مدیران شهرستان باید تمام توان خود را به کار گیرند تا اعتبارات تخصیص یافته از سوی ستاد مدیریت بحران استان را جذب نمایند و در این راستا هیچگونه سستی در عملکرد قابل قبول نیست .

 

وی تصریح کرد : یکی از موانع اصلی اجرا نشدن مصوبات مدیریت بحران در سطح شهرستان عدم تنفیذ اختیار از سوی ادارات کل استان به روسای شهرستانی است که لزوم تجدید نظر در این زمینه ضروری بنظر می رسد.

 

اسمعیل پور خاطر نشان کرد: مدیران شهرستان در جهت رفع موانع موجود و مشکلات مردم بیش از پیش تلاش کنند.

 

فرماندار  رودسر گفت : تمام تلاش مدیران کسب رضایت مردم باشد و اگر نقدی هست قطعا مدیران نتوانسته اند وظیفه شان را بدرستی انجام دهند بنابراین موظف به پاسخگویی هستند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
ارسال دیدگاه

© 2015 کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد.